Trasa Śremskiej Dychy

Profil trasy Śremskiej Dychy

TRASA BIEGU

Start trasy „Śremskiej Dychy” ustawiony jest obok obiektu Śremskiego Sportu przy ulicy Staszica. W czasie biegu cały czas podążamy ulicą Staszica, aż do pizzerii Tropicany i tam odbijamy lewo z asfaltu na kostkę, czyli na ulicę 750-lecia.

Rozpoczynamy PIERWSZĄ PĘTLĘ. Dalej biegniemy prosto przez ulicę 750-lecia i ulicę Grunwaldzką, aż do pierwszego skrzyżowania i tam skręcamy w prawo. Biegniemy dalej tym odcinkiem prostym, który później przebiega przez ul. Jeziorną, aż do drugiego skrętu w prawo. Biegnąc tym odcinkiem wracamy po chwili ponownie do ulicy Staszica, gdzie odbijamy w lewo i biegniemy prosto, aż miniemy skrzyżowanie z ulicą Komorowskiego i kawałek dalej robimy „agrafkę” i skręcamy w lewo w poprzednio wymienioną drogę. Biegniemy prosto skręcając później w prawo na ulicę Chłapowskiego i biegniemy aż do pierwszego skrętu w prawo w ulicę Grota-Roweckiego (za pocztą). Biegniemy ciągiem prosto, aż do minięcia Szkoły Podstawowej nr. 4 oraz Ośrodka Pomocy Społecznej i przy pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo. Biegniemy do pierwszego skrzyżowania i skręcamy w lewo na ulicę Okulickiego i potem skręcając ponownie w lewo wracamy na ulicę Staszica.Biegniemy nią aż do ponownego skrętu w ulicę 750-lecia, gdzie powtarzamy PĘTLĘ.

Po powtórzeniu pętli biegniemy cięgle ulicą Staszica do samej mety, która jest w tym samym miejscu co start czyli obok obiektu Śremskiego Sportu. Na tym kończymy nasze biegowe zmagania.

ZAPISZ SIĘ NA

ŚREMSKĄ
DYCHĘ


10 kilometrów we wspaniałej atmosferze! Nietuzinkowy dystans i profesjonalna organizacja sprawią, że nie będzie to Twój ostatni start!


Czytaj więcej
A MOŻE JEDNAK

TRÓJKA
Z HAKIEM


Idealny dystans dla początkujących biegaczy, którzy chcieliby zmierzyć się z innymi! Zacznij z nami przygodę z bieganiem.


Czytaj więcej