Skip to content

Skontaktuj się z Nami

Masz pytania? Jesteśmy tu, aby pomóc!

runner jogging morning sky clouds 79590

Informacje Kontaktowe

Masz pytania? Jesteśmy tu, aby pomóc!
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Śremskiej Dychy, nasz zespół jest gotowy, aby na nie odpowiedzieć. Skontaktuj się z nami za pomocą poniższych danych, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

  • Telefon: +48 32 675 8492
  • E-mail: [email protected]
  • Adres: ul. Sportowa 15, 63-100 Śrem, Polska

Zespół Wsparcia

Nasi eksperci są tu, by pomóc
Nasz zespół wsparcia to grupa doświadczonych specjalistów, którzy są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące rejestracji, logistyki wydarzenia, lub innych aspektów Śremskiej Dychy.

Media i Prasa

Kontakt dla mediów
Dla zapytań prasowych i medialnych prosimy o kontakt z naszym działem PR pod adresem: [email protected]. Zapewniamy pełne wsparcie w dostarczaniu informacji, zdjęć i materiałów prasowych.

jogging-morning

Lokalizacja

Dojazd do biura Śremskiej Dychy
Nasze biuro znajduje się w centrum Śremu, łatwo dostępne zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Oferujemy parking dla gości, a najbliższe przystanki autobusowe znajdują się zaledwie kilka minut spacerem od biura.

Mapa i wskazówki

Znajdź nas na mapie
Na naszej stronie znajdziesz interaktywną mapę, która pomoże Ci zaplanować dojazd do naszego biura. Wskazówki dojazdu są dostępne dla zarówno kierowców, jak i osób korzystających z transportu publicznego.

Często zadawane pytania

Sprawdź naszą sekcję FAQ
Zanim skontaktujesz się z nami, sprawdź naszą sekcję FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Może tam znajdziesz informacje, których szukasz.

Dodatkowe zapytania

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w sekcji FAQ, nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Twoje zapytania.